KONTAKT

Jmenuji se Magdaléna Legerská a žiji na Vysočině v České republice.

I když jsem stále ještě student zamilovala jsem se do polymerové hmoty. Hned, když jsem poprvé dostala polymer do ruky, což bylo někdy v roce 2009, jsem věděla, že to bude běh na dlouhou trať. Moje šperky bych popsala jako velké, barevné, lesklé, extravagantní ale i elegantní a zajímavé. Miluji velkolepost a neobvyklost, experimentování s barvami, tvary a materiály.

Mé nápady a myšlenky o špercích přenáším do návrhů na papír a potom do šperků z FIMA. Hraji si s různými materiály a kombinuji je s polymerem (kov, stuha, korálky, vlna, minerály, pryskyřice,…). Sama šperky navrhuji a vytvářím vlastní techniky výroby vzorů.

Možná se ptáte proč vlastně polymer? Polymer je velice multifunkční materiál, který má nekonečné možnosti použití a je velice variabilní. Polymer je materiál který jednou si jednou pustíte k tělu a už se ho nikdy nezbavíte. 🙂

Ráda bych věděla váš názor na mojí tvorbu. Kontaktujte mě pokud budete mít jakoukoliv otázku nebo připomínku ohledně mě nebo šperků. Vyplňte tento krátký dotazník a já vám brzy odpovím. Dotazník bude odeslán soukromou zprávou.

NAVŠTIVTE MĚ NA SOCIÁLNÍCH STRÁNKÁCH

FACEBOOK                      FLICKR

IMG_20150629_125348

 

BW_8275 – kopie

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s